Fatih'i almalıydılar

Çarşamba 23.06.2010

Rubin Kazan'da forma giyen eski Trabzonsporlu Gökdeniz: 3.5 milyon euro'yu Teofilo'ya veren yönetim Fatih'i de alabilirdi

Tatil için Trabzon'da bulunan Gökdeniz Karadeniz, Trabzonspor hakkında bomba gibi açıklamalarda bulundu. Yönetimin transfer politikasını eleştiren tecrübeli futbolcu, "Fatih Tekke Trabzonspor için birinci tercih olmalı. Bence takımın geçmişte kaptanlık yapmış, şehri ve takımı tanıyan bir ağabeye ihtiyacı vardı. Bu da Fatih'tir" dedi.

Takımda Trabzonspor ruhu taşıyan birinin eksikliğinin yaşandığını dile getiren Gökdeniz, "Fatih her zaman gündeme gelebilecek bir kişi. 'Dönmek istiyorum' dediği an, Trabzonspor onu transfer etmeli. Benim şahsi fikrim, Teofilo'ya 3.5 milyon euro veren yönetim, istese daha düşük miktara Fatih'i transfer edebilirdi" ifadelerini kullandı.

Hata bizde değil demek ki!

Gökdeniz Karadeniz, "Sen, Fatih Tekke ve Hüseyin Cimşir, Trabzon'dan ayrıldıktan sonra şampiyonluk yaşadınız. Bu konudaki görüşünüz ne?" şeklindeki soruya net bir yanıt verdi. "Bordo-mavili formayla şampiyonluk üçümüzün de hayaliydi ama olmadı" diyen Gökdeniz, "Problemin nerede olduğunu bilmiyorum. Ama bizde değil demek ki! Herkes öz eleştiri yapmalı" şeklinde konuştu.

O konuyu başkana sorun
Trabzonspor'un geçen sezon kazanılan Türkiye Kupası'na aldanmaması gerektiğini dile getiren Gökdeniz, "İki tane Fenerbahçe maçı vardı. Birinde kupayı aldık, birinde Bursa şampiyon oldu. Ama Trabzonspor, başkalarının üzüntüsünden mutluluk çıkarmamalı. Ligi 5. sırada bitirmek başarısızlıktır. Dışarıdan gözlemlemek zordur. Neden şampiyon olunmadığını başkana sormak gerek" dedi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN