Transfer olabilir

Perşembe 24.06.2010 13:35

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'in birlikte çalışacağı ekibe Ali Kemal Denizci ile Mehmet Kulaksızoğlu olmak üzere 2 yeni ismin daha eklendiği bildirildi.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, Ali Kemal Denizli ile Mehmet Kulaksızoğlu'nun, Güneş'in teknik kadrosunda yer alacağı belirtilerek, ''İki teknik adamdan Kulaksızoğlu, sosyal işlerden sorumlu olacak. Denizci ise Teknik Danışman sıfatıyla görev alacak'' denildi.

Teknik direktör Şenol Güneş ise konuya ilişkin yaptığı açıklamada, daha önce birlikte futbol oynadığı ve antrenör olarak çalıştığı iki isimden de önemli oranda yararlanacağını ifade ederek, ''Bizler futbolun sadece sahada oynanan bölümünü değil, saha dışını da iyi planlamalıyız. Bu nedenle sayın Mehmet Kulaksızoğlu, daha çok sosyal ilişkilerde bize yardımcı olacak. Ali Kemal Denizci'nin de fikirlerinden ve tecrübelerinden yararlanacağız'' diye konuştu.

TRANSFER KONUSU


Teknik direktör Güneş, transfer çalışmaları hakkında da bilgi vererek, ''Transfer dönemi başladığında vermiş olduğumuz mesaj, oturmaya başlayan kadromuzun savunma, orta saha ve forvete yapacağımız katılımlarla daha da geliştirilmesi yönündeydi. Bu anlamda kaleci Bora'yı da eklersek 3 oyuncunun transferini gerçekleştirdik'' dedi.

Forvetle ilgili olarak ise çeşitli temaslarının olduğunu ve bunların sürdüğünü anlatan Güneş, şöyle devam etti:

''Girişim yaptığımız oyuncuların kimisinin ekonomik koşulları, kimisinin sözleşmeleri şu an itibariyle bu transferlerin gerçekleştirilmesini engelledi. Ancak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Eğer uygun koşullarda forvet, orta saha ya da bek oyuncusu bulabilirsek bünyemize katabiliriz. Önümüzdeki pazar günü yeni sezon hazırlık kampına gideceğiz ve antrenmanlarımıza başlayacağız. Amacımız her zaman olduğu gibi elimizdeki kadrodan en üst seviyede yararlanmak olacaktır. Bunu başarabileceğimize de inanıyoruz.''
Trabzonspor'un unutulmaz oyuncuları arasında yer alan Ali Kemal Denizci, bir dönem bordo-mavili takımda teknik direktörlük görevinde de bulunmuştu.

Mehmet Kulaksızoğlu ise Güneş ile (A) Milli Futbol Takımı'nın dünya üçüncüsü olduğu dönemde kaleci antrenörü olarak görev yapmıştı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN