Kamp raporu

Cuma 09.07.2010
KAMPIN yıldızıydı. Tek sıkıntısı kafası biraz karışık. Sözleşmesi var. Onu da hallederse hiçbir eksiği kalmaz. Çok iyi çalıştı, lige hazır.
SELÇUK
* * *
GÜNEŞ'in orta sahadaki beyni. İdmanların en iyi iki isminden biriydi. Geçen sezon süperdi.
Bu sezon adından daha fazla söz ettirecek.
COLMAN
* * *
BIRAKTIĞI yerden devam ediyor. Formu süper. Fazla olan kilolarını da hemen attı. Sadece 1-2 idman kaçırdı. Kalenin en güçlü adayı.
ONUR
* * *
HER antrenmanı değerlendirdi. İdmanı adeta maç gibi yaşıyor. Hazır bir oyuncu. Görev verildiği anda emre amade bir oyuncu.
GİRAY
* * *
MÜCADELE azminden hiçbir şey kaybetmemiş.
Kafa ve fizik yapısı ile her zaman hazır. Her antrenmanda yer aldı. Örnek bir oyuncu.
EGEMEN
* * *
TAM bir profesyonel. Antrenmanların hepsine katıldı.
Sıcağa rağmen hakkını verdi. Hazır göründü.
Egemen&Giray'ın işi artık daha zor.
GLOWACKİ
* * *
NEŞESİ ve formu ile örnek oldu. Topla oynamayı çok seviyor. Yemek yerken bile yanında olsa rahatsız olmaz. Onun senesi olabilir.
ALANZİNHO
* * *
KAPTAN olarak döndü.
61 numara artık sahada olacak. Bu bilinçle çalışıyor. Sözleşmesi bitiyor, bu yıl kendisi için de oynayacak.
YATTARA
* * *
O kadar eleştirilmesine rağmen yine kampın en çalışkan oyuncularından biriydi. Problemsiz çalışıyor. Her antrenmanda yer aldı. Hazır.
UMUT
* * *
İSTEKLİ çalıştı. Hiçbir çalışmayı kaçırmadı. Geçen sezon alışma devresiydi. Bu yıl beklentiler fazla olacak. Bunun bilincinde.
BURAK
* * *
DİYARBAKIRSPOR'dan geldi. İyi çalıştı, çabuk adapte oldu. Moralini yüksek tutuyor. Gücü ile orta sahaya meydan okuyor.
BARIŞ ATAŞ
* * *
O da kampa hazır gelenlerden. Tatilde yatmamış. Kampı da çok iyi değerlendirdi ve göreve hazır oyuncuların başında yer alıyor.
CEYHUN
* * *
KAMPI iyi değerlendirenlerden biri. Çok hırslıydı. Yeteneklerinin üzerine koymuş gibi görünüyor. Zayıf fiziği şimdilik tek handikapı.
FERHAT
* * *
Bu takımda forma şansı az. Kampa geç katıldı. Sonra vize için Ankara'ya gitti. Eksikleri var. Hâlâ gol yolları için umut vadetmiyor.
TEOFİLO
* * *
İDMANLARIN bir kısmından yakınmasına rağmen hepsinde yer aldı. İyi çalıştı. Güçsüz olması düşündürüyor. İşi zor gözüküyor.
CALE
* * *
ŞENOL Güneş'in yeni umudu. Her idmanda yer aldı. Sezer ile ek idmanlar yaptı. Forma için kararlı görünüyor ama çok çalışması lazım.
MURAT
* * *
TATİL fazla yaramamış. Kilolu geldi, form tutması biraz zaman aldı. Ek çalışma bile yaptı. Azmi ve hırsı ile yine takımda yer bulur.
SERKAN
* * *
ÖZVERİLİ çalışsa da çelimsiz fiziği ile işi zor. Trabzonspor'un o mevkideki gücünü kaldırabilmesi için aşama yapmalı. Eksikleri var.
GABRİÇ
* * *
KAMPI en kötü geçiren oyunculardan birisi. Ayağındaki sakatlık, çalışmalarını olumsuz etkiledi.
Forma istiyorsa açığını kapatmalı.
ENGİN
* * *
KALECİ Tolga, Tayfun, Sezer sakatlıkları nedeniyle verimli çalışamadı. Gençler Bora, Yakup ve Mustafa kendilerini geliştirmeli. Barış Memiş iyi çalıştı ama forma için hâlâ yeterli değil.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN