Web Sürümüne Geç

  Trabzonspor günlüğü

  Perşembe 13.08.2010
  Saygı duyuyor
  Liverpool Teknik Direktörü Roy Hodgson, Trabzonspor için "Çıkabilecek en zor kurayı çektik" dedi. SportingLife'a konuşan 62 yaşındaki teknik adam, "Hayati önem taşıyan maçlar yapacağız. Saygı duyulacak bir takım karşısında saygın bir futbol oynayacağız" dedi.

  Yoğun tempo
  Ligin ilk haftasında Ankaragücü ile deplasmanda karşılaşacak olan Trabzonspor, tempoyu düşürmeden çalışmalarını sürdürüyor. Bordomavililer dünkü idmanda pas organizasyonu üzerinde durdu. Ardından yarı sahada yapılan çift kale maçla çalışma tamamlandı.

  4 eksikle çalıştılar
  Bordo-mavililer, dün 4 eksikle çalışmayı sürdürdü. Milli takımlarda olan Onur, Yattara ve Gabriç'in yanı sıra sakatlığı nedeniyle ayrı program uygulanan Engin takımdaki yerini alamadı. Hafif sakatlığı olan Murat, Serkan ve Glowacki arkadaşlarıyla çalıştı.

  Onlar korksun

  Karadeniz ekibinin başarılı savunma oyuncusu Egemen, Ankaragücü'nde çekinmediklerini, aksine onların korkması gerektiğini söyledi. Bu sezon bambaşka bir kimliğe bürüneceklerini belirten futbolcu, "Çalışmalarımızın karşılığını alacağız" şeklinde konuştu.

  Yargıtay bozdu!
  Eski yönetici İsmail Demir'in, kulüp aleyhine açtığı alacak davasının Yargıtaydan döndüğü bildirildi. 5 milyon 500 bin liralık alacağın Demir'e ödenmesine ilişkin kararın, esastan ve kesin olarak bozulmasına karar verildiği ve yeniden yargılama yapılacağı belirtildi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN