Web Sürümüne Geç

  Muhteşem Türk

  Cuma 21.08.2010

  Liverpool'un fark atamamasında en büyük engelin milli kaleci olduğu vurgulanırken, Onur "Trabzon, Avrupa Ligi'ne kalacak" diye konuştu

   TARAFTARLARI İYİCE KORKU SARDI
  Liverpool karşılaşmasında kurtarışlarıyla yıldızlaşan ve Joe Cole'un penaltısında da kalesinde devleşen Trabzonspor'un başarılı file bekçisi Onur Kıvrak, İngiltere spor basınının gündemine yerleşti. The Sun ve Daily Mail gazeteleri bordomavili oyuncudan övgüyle söz ederken, "Cole'un penaltı vuruşunda pozisyonu iyi okuyan Onur Kıvrak penaltıyı rahat kurtardı" denildi. İngiltere'nin önde gelen spor sitelerinde "Muhteşem Türk, Liverpool'a çelme taktı" ifadeleri de yer aldı. Taraftarlar, Onur'un rövanşta da Liverpool'u çok zorlayabileceğini forum sitelerinde dile getirdi.

  AVNİ AKER'DE TURU GEÇEN BİZ OLURUZ
  Bordo-mavili file bekçisi, Trabzonspor'un Avrupa Ligi'ne mutlaka kalacağını söyledi. Onur, "Oynadığımız futbolla aslında yenilgiyi hak etmedik. İlk yarının son dakikasında çok şanssız bir gol yedik. Genelde biz Liverpool'dan daha iyiydik. Biz iyi bir takımız. Avni Aker Stadı'nda her şey olabilir. 1-0'lık sonuç çok kötü bir sonuç değil. İkinci maçta taraftarlarımız önünde turu geçmek için elimizden geleni yapacağız" şeklinde konuştu.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN