Web Sürümüne Geç

  Trabzonspor günlüğü

  Pazartesi 23.08.2010
  Güneş'ten son taktikler
  Trabzonlu futbolcular, dün yaptıkları son antrenmanla Fenerbahçe maçının hazırlıklarını tamamladılar. Akşam saatlerinde basına ve taraftarı kapalı gerçekleştirilen çalışmada, Şenol Güneş son taktikleri verdi. Futbolcuların oldukça hırslı oldukları öğrenildi.

  Derbi biletleri tamamen bitti
  Bordo-mavililerin bugün Fenerbahçe ile yapacağı maçın biletlerinin tükendiği bildirildi. Biletler; kale arkası tribün 50 TL, Türk Telekom tribünü 100 TL, kapalı kenar tribünü 150 TL, kapalı orta tribün 200 TL ve VIP tribünü de 300 TL'den satışa çıkarılmıştı.

  Fenerbahçe hırslı olacak
  Sol kanat oyuncusu Engin Baytar, Fenerbahçe'nin geçen sezonki maçlarından dolayı hırslı olacağını düşündüğünü ifade etti. Baytar, "Ama bizim için hiçbir şey fark etmez. Namuslu şekilde formamızı terletiyoruz. Bizim değil, onların bizden korkmazı lazım" dedi.

  Milli Takım için oynarım
  Alanzinho, Türk Milli Takımı'nda oynayabileceğini açıkladı. "Daha önce Norveç Milli Takımı'nın teklifini reddetmiştim. Aurelio'nun Türk Milli Takımı'nı seçmesi, benim için yönlendirici bir örnek'' diyen sambacı Trabzonspor'un kendisi için yenilikçi ve devrimci yıldız olduğunu söyledi.

  Avni Aker'in çimleri yandı
  Bakıma alınan Avni Aker Stadı'ndaki talihsizlikler devam ediyor. Yeni değiştirilen çimlerin hava sıcaklığı ve nemin gazabına uğrayarak yandığı belirtildi. Küplere binen yönetimin, "Bu kadar parayı neden verdik. Yayla çimi alırdık" diyerek isyan ettiği konuşuluyor.

  Mazhar Afacan unutulmadı
  Bordo-mavili kulübün eski başkanı Mazhar Afacan, ölümünün 4. yılında anıldı. Kulübün resmi internet sitesinde yer verilen anma yazısında, "Eski başkanımız Mazhar Afacan'ı vefatının 4. yıldönümünde saygıyla anıyoruz. Ruhu şad, mekanı cennet olsun" ifadesi kullanıldı.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN