Mardan karardı

Salı 31.08.2010

Türk futbolu dün kara gecelerinden birini yaşadı. Mardan Stadı'nda 39 dakikada ışıklar söndü. Federasyon diretmese maç ertelenecekti

702 milyon euro'luk futbolcu değeriyle Avrupa'nın en büyük liglerinden biri olarak gösterilen Spor Toto Süper Lig'in prestiji dün Antalya'da 'karanlığa' büründü. Antalya'da bir otelin sahası olan Mardan Stadı'nda dün akşam yaşananlar resmen skandaldı! Filelerdeki yırtık nedeniyle 5 dakika geç başlayan Antalyaspor- Trabzonspor maçının 39. dakikasında elektrikler kesilince Mardan Stadı bir anda karardı. Jenaratör eksikliğinden kaynaklanan kesinti yüzünden maç 27 dakika oynanamadı.

Temsilcilerden 'devam' kararı
Stat ışıkları söndükten sonra hakem Hüseyin Göçek karşılaşmaya ara verdi. Bu sırada stat yetkililerinden durum hakkında bilgi alan Göçek ve federasyon temsilcileri bir süre bekleme kararı aldı. İki takım futbolcuları tam 27 dakika saha içinde ışıkların gelmesini beklerken, bir ara maçın yarına ertelenmesi gündeme geldi. Federasyon, milli ara nedeniyle maçın tamamlanmasını istedi. 39. dakikada 0-0'ken ara verilen mücadele 27 dakika sonra tekrar başladı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN