Heyecana geldim

Çarşamba 08.09.2010

"Ukrayna'da sıkılmıştım. Birçok kulüp beni istedi ama Trabzonspor bana göreydi. Taraftarının ateşli olduğunu duyunca 'tamam' dedim"

Trabzonspor'un Ukrayna 1. Ligi takımlarından transfer ettiği ve Antalyaspor maçındaki futboluyla beğeni kazanan Jaja, Fotomaç'a özel açıklamalarda bulundu. Brezilyalı futbolcu, "Ukrayna'da sıkılmıştım. Birçok kulüp beni istedi ama Trabzonspor tam bana göreydi. Özellikle taraftarının ateşli olduğunu duyunca 'tamam' deyip imza atmaya geldim" ifadesini kullandı. Jaja, "Benim mevkiim konusunda bir çelişki var. Ben kaleye yakın olayım yeter. Forvet arkasında yeteneklerimi daha iyi sergiliyorum" açıklamasını yaptı.

Hedefi Brezilya Milli Takımı
Sambacı, Antalya maçı için ise "Benim için önemli bir karşılaşmaydı. Gönül isterdi ki o gece 3 puanla sahadan ayrılalım. Önümüzde galibiyetlerle ayrılacak çok maçlar olacak" dedi. Jaja sözlerini şöyle tamamladı: "En büyük hayalim Brezilya Milli Takımı'nda oynamak. Zor ama imkansız değil. Futbol benim için her şey en önemlisi hayatımı idame ettireceğim geçim kaynağım. Ailemin sağlıklı bir yaşam sürmesi için çalışıyorum. Onların mutlu olması önemli. Türkiye'de oynayan Brezilyalı oyuncularla henüz diyalog kuramadım. Bu benim suçum."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN