Zirve bizi bekliyor

Cuma 10.09.2010

Tüm takımın hedefe kilitlendiğini ifade eden Alanzinho: O nedenle şampiyonluğun en güçlü adayıyız

Top cambazı Alanzinho, geçen sezon kazandıkları Türkiye Kupası ve Süper Kupa'ya bu sezon lig şampiyonluğunu da ekleyeceklerini iddia etti. Arkadaşımız Cevat Kol'un sorularını içtenlikle yanıtlayan sambacı, "Rakipler çok sayıda transfer yaptı. Trabzon'da ise durum farklı.
Kadronun büyük bölümü uzun süredir birlikte oynuyor. Sevgi ve saygı açısından süper bir ortamımız var. Takım olarak hedefe kilitlendik. Bu da bizi zirvenin en güçlü adayı yapıyor" dedi.

BU İŞİN YARINI YOK
Futbolun kendisi için yaşam biçimi olduğunu vurgulayan Brezilyalı yıldız, "Futbolsuz yaşam benim için ölümle eş anlamlı. Küçük yaştan beri benim için bu böyle. Ailemi geçindirecek parayı bu yolla kazandığım için kendimi şanslı görüyorum. Zaten onlar mutluysa ben de mutluyum.Bu işin geleceği yok. Yarın rahat etmek için yatırım da yapıyorum.
Bu konudaki gözde araçlarım arazi ve gayrımenkul" açıklamasını yaptı.

ANAHTARIMIZ SAYGI
Bordo-mavili ekibin sezona iyi başlamasında teknik direktör Şenol Güneş'in büyük katkısı olduğunu vurgulayan Alanzinho, "O, kelimenin tam anlamıyla süper bir teknik adam, değerli bir insan. Zaten Trabzonspor'da anahtar kelimelerden biri saygı. Saygının olmadığı yerde sevgi de yarım kalır. Ama bizde her ikisi de bol bol var" ifadesini kullandı.

ALKIŞLA BESLENİRİZ
Alanzinho, futbolu sanata benzetti... Futbolcuların da sanatçılar gibi alkışla beslendiğini belirten sambacı, "Beklediğiniz alkışı alamıyorsanız ortada bir sorun var demektir. Neyse ki taraftar beni bağrına bastı" dedi.

HİÇ YALNIZ KALMIYOR
Trabzonspor taraftarını yere göğe sığdıramayan Alanzinho, camianın takımına ilgisi sayesinde işlerinin kolaylaştığını ifade etti. Tribünlerin coşkusu nedeniyle işlerini severek yaptıklarını vurgulayan sambacı, "Trabzonspor tribün desteği açısından şanslı bir takım. Hiçbir yerde yalnız kalmıyor" açıklamasını yaptı.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN