Talibi olsa satacaktım

Çarşamba 15.09.2010

Başkan Sadri Şener, Süper Lig'de gol krallığına koşan Kolombiyalı futbolcu için "Teklif gelse takasta bile kullanacaktım" dedi

Trabzon camiası bugün Teofilo Gutierrez'in muhteşem parlayışını konuşuyor, ama gerçeği pek çok kişi bilmiyor. Kupalarda Bursaspor'a 3, Liverpool'a 1 gol atan, Süper Lig'de de 4 golle krallığa koşan Kolombiyalı yıldızla ilgili başkan Sadri Şener'den şok edici bir itiraf geldi! Şener, sezon başında vize sorunu nedeniyle Hollanda kampına geç katılan Teo'yu, az kalsın kapı dışarı edeceklerini söyledi. O günleri, "Taraftar sizden golcü istiyor, baskı yapıyor. Kombine almıyor. Elinde siftah yapmamış bir golcü var. Herkes üzerinize geliyor" diyerek anımsatan başkan, şöyle devam etti:

Şenol Güneş'in kritik karar?
"Tüm bu şartlar içinde Teofilo bir de vize yüzünden kampa geç katılıyor ve sürekli 'Huzursuzum gitmek istiyorum' diyor. Böyle bir oyuncuyu takımda kim tutar? Hollanda'da takas teklifi bile gelse Teofilo'yu satacaktım. İsteyen çıkmadı. Bursaspor maçında patladı ve devamı geldi. İyi ki alan olmamış. Bizi epey yordu, şimdi biraz sevindirsin." Başkan bu açıklamaları yaparken, Teofilo'nun takımda kalmasındaki en önemli etkenin Şenol Güneş olduğunu da ifade etti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN