Hesap ver Aksu!

Pazar 19.09.2010

Hafta içinde istifalarla sarsılan yönetimde kazan kaynıyor. Başkan, Makukula transferini bitiremeyen Mahmut Aksu'yu sorguya aldı

BÜYÜK HATA
Trabzon'da Manisaspor yenilgisinden çok Ariza Makukula'nın performansı yönetim içinde ikinci bir şok dalgası yarattı. Hafta arasında asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve 4 yöneticinin istifasıyla sarsılan bordomavili yönetim, şimdi kendi içinde transferdeki hata yüzünden çatışmaya başladı. Başkan Sadri Şener, önceki gün Trabzon'a iki mükemmel gol atan Ariza Makukula'nın performanısını görünce transferi bitiremeyen mali sayman Mahmut Aksu'yu sorgu odasına çağırdı!

3 AYDA SONUÇ ALAMADI
Sadri Şener'in 'sağ kolu' olarak bilinen Mahmut Aksu, yaklaşık 3 ay gündemde olan Ariza Makukula için toplamda 15 güne yakın Portekiz'de kalırken, görüşmeler için iki kez Hollanda kampından tercümanı çağırmıştı. Aksu, bonservis rakamının yüksekliği ve Makukula'nın sakat olmasını gerekçe göstererek transferi bitirmemiş ve Trabzonspor, son günde Jaja'yı kadrosuna katmıştı. Ancak 'turp gibi' olan Makukula'nın Trabzon'a iki gol atması Şener'i çileden çıkardı. Başkan, bu transfer fiyaskosunun hesabını 'sağ koluna' sordu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN