Görevimiz tehlike

Cumartesi 25.09.2010

"Bir maç kaybettik, olay oldu. Sanki ligden düştük! Herkes rahat olsun. Misyonumuzu biliyoruz. Şampiyonluk özlemi bitecek"

ÇEKEMEYENLER VAR
Bordo-mavili takımın kaptanı İbrahimaYattara, son dönemde yaşanan sıkıntılar ve takımın hedefleriyle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Manisa maçının ardından bir linç kampanyası başlatıldığını söyleyen Gineli yıldız, "Bizi çekemeyenler var. Hâlâ ikinci sırada olduğumuzu görmüyorlar. Bir maç kaybettik, olay oldu. Sanki ligden düşmüşüz gibi tepki gördük. Ama bunları yaşamamız gayet normal. Başarılı olduğun kadar, arkandan konuşulur. Bunlara kulak tıkamamız gerekiyor" diye konuştu.

İŞİMİZ KOLAY DEĞİL
Trabzon şehrinin beklentilerini iyi bildiğini kaydeden Yattara, "8 yıldır buradayım ve hayatıma anlam katan yer Trabzon. Sorumluluklarımızın ve misyonumuzun farkındayız. Evet Manisa'ya yenildik, ilerleyen haftalarda yine mağlubiyetler olacak. Önemli olan bunları atlatabilmek. Sonuçta diğer takımlar da puanlar kaybediyor. Tehlikeli ve zor bir görevimiz var. Camia şampiyon olacağımıza inandı. Yükümüz arttı. Şampiyonluk özlemini bitirmek için inancımızı koruyoruz" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN