Dikkat Beyler!

Salı 28.09.2010

Son 2 maçta kaybedilen 5 puana sinirlenen Güneş, öğrencilerini "Böyle kötü oynarsanız, sizin canınız yanar" diye fırçaladı

HERKES İŞİNE ODAKLANSIN
Kayserispor maçından sonra basına "Etkili oynadık ama 2 puan kaybettik" diyen teknik direktör Şenol Güneş, soyunma odasında 'fırtına' gibi esti. Sakin kişiliğiyle tanınan tecrübeli teknik adamın, son iki haftada kaybedilen 5 puana sinirlendiği ve futbolcularını sert bir dille uyardığı öğrenildi. Öğrencilerinden sadece işlerine odaklanmalarını isteyen Güneş, "Saha dışı olaylarla bir ilginiz yok. Sizin göreviniz sadece futbol oynamak" dedi.

MAZERET DUYMAK İSTEMİYORUM

Ligin ilk haftaları ile son iki maçta sergilenen performansı kıyaslayan Güneş, "Süper Kupa, Liverpool ve F.Bahçe maçlarında sizinle gurur duymuştum. Hâlâ da duyuyorum. Ama son iki haftada hayal kırıklığına uğradım. Böyle kötü oynarsanız, canınız yanar" ifadelerini kullandı. Dün akşamki idmanda da Beşiktaş maçını hedef gösteren Güneş, futbolcularına "Önümüzde her şeyi tersine çevirmek için fırsat var. Derbiyi kazanın" talimatı verdi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN