Bizimle oynamayın

Perşembe 30.09.2010

"Gereksiz gerginlikler ve yapay gündemler camiamıza zarar veriyor Beni ve oyuncularımı kişisel tartışmaların içine çekmeye çalışmayın"

RAHATSIZLIK YARATIYOR
Teknik direktör Şenol Güneş, camiada ortaya çıkan olumsuz havayı dağıtmak için resmi site aracılığıyla sert açıklamalarda bulundu. Kendileriyle ilgili olmayan gündemlerle meşgul edilmeye çalışıldıklarını belirten Güneş, duyarlı çevrelerin buna izin vermemesini istedi. Tecrübeli hoca, "Olumsuz sonuçların ardından oluşturulmaya çalışılan kamuoyu rahatsızlık yaratmaktadır. Saha sonuçlarını belli sebeplere bağlama alışkanlığı bitmeli. Gereksiz gerginlikler ve yapay gündemler camiaya zarar verir. Beni ve oyuncularımı kişisel tartışmaların içine çekmek yanlış" dedi.

SAHİP ÇIKMA GÜNÜDÜR
Takım halinde tamamen işe konsantre olduklarını vurgulayan Güneş, ayrıca şu ifadeleri kullandı: "Hafta sonu Beşiktaş ile son derece önemli bir maça çıkacağız. Amacımız kısır tartışmaların ortasında kalmadan bu maça en iyi şekilde hazırlanarak, sahadan istediğimiz sonuçla ayrılmak. Kötü sonuçlar en çok oyuncuları üzüyor. Hedefimizden en küçük bir sapma yok. Bugün üzülme ve suçlama günü değil, tersine sahip çıkma, destek verme günüdür. Takım içinde hiçbir disiplinsizliğimiz, şımarıklığımız ve sorumsuzluğumuz yoktur. Üzerimizden oyunlar oynanmasın."Yükleniyor
BİZE ULAŞIN