M'Bengue teklifi

Cumartesi 09.10.2010

Sezon başında golcü için 4.5 milyon euro'yu gözden çıkaran Fransızlar "Al M'Bengue'yi, ver Umut'u" diyerek Trabzonspor'un kapısını çaldı

5 Ağustos'ta, kritik Liverpool maçından bir gün önce 4.5 milyon euro'luk teklifle Trabzonspor'un kapısını çalan Toulouse'un Umut Bulut aşkı bitmiyor... Fransız kulübü şimdi de bordo-mavili kulübe takas önerisinde bulundu. Karadeniz ekibinin sol bekte alternatifsizlik sıkıntısı yaşadığını bilen Toulouse yönetimi, golcü Umut'a karşılık 22 yaşındaki sol bek Cheik M'Bengue'yi teklif etti. Sezon başında 'kriz yaratan' menajer olayından sonra Umut'un gidişine izin vermeyen Şenol Güneş'in, yönetime gelen bu yeni teklifi değerlendireceği öğrenildi.

Son söz Şenol Güneş'in
Ağustos ayında Toulouse-Umut Bulut işini bitirmek için takımın kampına kadar giren menajerler yüzünden sinirlenen Şenol Güneş'in, son Beşiktaş maçında yaşanan olaydan sonra Umut'un biletini kesmeye niyetli olduğu bildirildi. Derbide oyuna giremediği için isyan eden Umut için yönetime "Teklif gelirse değerlendirin" mesajı veren Güneş, şimdi M'Bengue'yi gözlem altına alacak. Fransız sol bek beğenilirse, Umut Bulut-M'Bengue takası gerçekleşecek.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN