Glowacki acı konuştu

Pazartesi 11.10.2010 15:39
Trabzonspor'un Polonyalı futbolcusu Glowacki, sakatlığı hakkında hiç de iç açıcı konuşmadı. Ülkesinde Przeglad Sportowy'ye konuşan tecrübeli stoper, "F.Bahçe maçında diz yan bağlarım parçalandı. 3-4 hafta geçti. Sakatlığımda olumlu gelişmeler var ama hala hazır olduğumu düşünmüyorum. Menisküsün hasarlı olma durumu var. Umarım ameliyat gerekmez. Kariyerimi yukarı doğru taşımam açısından böyle bir ameliyata şu anda hiç ihtiyacım yok" dedi.

Trabzon'da mutlu olduğunu, Bordo-Mavili ekibin güçlü ve gelecek vaadeden bir takım olduğunu belirten Glowacki, "Kulüp bana ev ve araba sağlamıştır. Kızımın Krakov'daki okulu nedeniyle eşim de onunla birlikte kalıyor. Bu nedenle kendimi yalnız hissediyorum. Ama bu sayede yemek yapmayı öğrendim" dedi.
Tecrübeli futbolcu, "Trabzon'daki askeri üsten kalkan uçaklar Szymek'i çok rahatsız ediyor ama beni o kadar rahatsız etmiyor. Burada taraftarlar çok fanatik ama maçı kazanıp kaybetmek değil, onlar için onlar eğlenmek ve bizimle mutlu olmak istiyorlar. Birbirimize çabuk alıştık" dedi.

Şenol Güneş'i iyi bir taktisyen ve profesyonel olarak yorumlayan Glowacki, "O beni istedi. Onunla görüştüm. Aramızda hiç sorun olmadı" şeklinde konuştu.

Akıllıca bir karar verip Trabzon'a gittiğini belirten Glowacki, "Bursaspor bu ligin en güçlü takımı. Son şampiyon. İstanbul takımları bizim Polonya'dan gördüğümüz kadar güçlü değil" diye konuştu.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN