Neşeli günler

Salı 19.10.2010

Derbi zaferinden sonra 7-0'lık tarihi galibiyet bordo-mavili camiayı ayağa kaldırdı. Şenol Güneş ise "Ayaklar yere bassın" uyarısını yaptı

Bir ay öncesine kadar kara bulutların gölgesinde sıkıntılı günler yaşayan Trabzon'da bugünlerde hava güllük gülistanlık! Beşiktaş derbisinde alınan zaferin ardından, Kasımpaşa karşısında elde edilen 7-0'lık tarihi galibiyet camiaya bayram coşkusu yaşattı. Ancak 'neşeli günler' bu tip deneyimleri daha önce defalarca yaşayan usta hoca Şenol Güneş'in emriyle sona erdi. Dün futbolcularıyla bir toplantı yapan tecrübeli teknik adam, "Sevincimizi saha içinde yaşadık ve orada bıraktık. Şimdi çalışma zamanı. Ayaklarımızın yere basması lazım" diye konuştu.

MANİSASPOR YENİLGİSİNİ ÖRNEK GÖSTERDİ
Sivasspor karşısında alınan 6-1'lik galibiyetten sonra Manisa'ya 3-1 kaybettiklerini anımsatan Güneş, oyuncularını "Hoca değişimleri takımlara olumlu etki yapar. Manisa karşısında bunu gördük. Bu hafta karşılaşacağımız Gençlerbirliği de bir değişim sürecine girdi. Bu yüzden dikkatli olmamız gerekiyor. Sizden rehavete kapılmamanızı istiyorum" diyerek uyardı. Başarılı hoca, 7-0'lık galibiyet için basına yaptığı açıklamada ise "Rakibin tavırları bizi motive etti" ifadesini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN