Selçuk evladımız

Çarşamba 20.10.2010

"Onun bizde, bizim onda emeğimiz çok. Kendisi de Trabzonspor'a vefa borcu olduğunu düşünüyor. Selçuk, biz gönderirsek gider"

Türkçe anlamayanlar olabilir
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, son günlerde gündemi çok meşgul eden Selçuk İnan'ın başka takıma transfer olacağıyla ilgili haberlere noktayı koydu! "Bundan sonra söylemlerimi birkaç dilde yapacağım. Türkçe anlamayanlar olabilir" diye söze giren başkan Şener, "Selçuk bizim sözleşmeli futbolcumuz. Selçuk'u Selçuk yapan ve zirveye çıkaran takım da Trabzonspor. Onun bizde, bizim onda emeğimiz çok. Oyuncumuz da Trabzonspor'a vefa borcu olduğunu düşünüyor" dedi.

Avrupa hayalini biliyorum
Selçuk ile sıkı bir diyalog içinde olduklarını kaydeden Şener, "Sözleşme uzatma konusundaki görüşmelerimiz devam ediyor. Her futbolcu gibi Avrupa'da oynama hayali var. Bana göre oraya gitmeyi en çok hak eden futbolculardan biri de... Ama kendi tercihidir. Ben buradayken, Türkiye'den başka bir kulübün ona imza attırabileceğini sanmıyorum. Bu despotluk olarak algılanmasın. Selçuk benim evladım gibi. Trabzonspor'la özdeşleşebilecek karakterde bir isim" diye konuştu.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN