Web Sürümüne Geç

Muhteşem Trabzon

Pazar 15.11.2010

Ne hakem kıyağı, ne şans... 4 şampiyonu da yenen Trabzon, emeğin karşılığını aldı. 6 hafta önce “Zirveden kopacak” denilen bordo-mavili ekip, koltuğun tek hakimi oldu.

Üç büyüklerin milyonlarca euro harcayıp şampiyonluk için bir ufak kıvılcım bile çakamadığı bir ortamda sahneye çıkan Trabzonspor, birlikteliği, futbolu ve zaferleriyle zirvenin tartışmasız lideri oldu. Ziraat Türkiye Kupası ve Süper Kupa zaferlerinden sonra gözünü lige çeviren Karadeniz Fırtınası, Türkiye'nin şampiyonlarını teker teker geride bırakırken, son 6 haftalık süreçte gelen başarı taraflı-tarafsız herkesin takdirini topladı.

Konuşanlar sus-pus izliyor!
Manisa yenilgisi ve Kayseri beraberliklerinin ardından "Trabzon'un pili bitti. Zirveden koparlar" yorumlarını yapanlar şimdi suspus olmuş, Fırtına'nın seyrini izliyor! 3 Ekim'de 1-0'lık Beşiktaş galibiyetiyle başlayan seri Galatasaray ve Bursaspor zaferleriyle doruğa ulaştı. Son 15 yılın en inançlı kadrosunu kuran başkan Şener ile Şenol Güneş, çizdikleri müthiş tablonun haklı gururunu yaşarken, futbolcu ve taraftar omuz omuza vermiş şampiyonluğa koşuyor.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN