Web Sürümüne Geç

Pamuk ipliği!

Perşembe 18.11.2010

Süper Lig'de iki maçta dengelerin değişebileceğini söyleyen Güneş "Zirveye pamuk ipliğiyle bağlıyız. 2 kayıp bizi aşağı çeker" dedi

Kamuoyunda oluşan "Trabzonspor şampiyon olur" havası teknik direktör Şenol Güneş'i rahatsız etti. Futbolcularını medyada yer alan haberlere ve yorumlara fazla takılmamaları konusunda uyaran Güneş, "Elbette güzel sözleri hak ettiniz. Buna söylenecek bir şey yok. Ama şunu sakın unutmayın. Bu ligin ayarı yok. İki maçta tüm dengeler değişir. Ayaklarınız yere sağlam bassın ve sakın ola tuzağa düşmeyin" ifadelerini kullandı. Liderliğe uzun uğraşlar sonunda yükseldiklerine dikkat çeken usta hoca, "Açıkçası zirveye pamuk ipliğiyle bağlıyız. İki maçta puan kaybedersek kendimizi aşağıda buluruz" diye konuştu.

Önceliğimiz güzel futbol
Hafta sonu sahalarında oynayacakları Eskişehirspor'un dikkat edilecek takımlar arasında olduğunu ifade eden Güneş, "Manisa maçını unutmayın. Eleştiriler ve övgüler günlüktür. Önemli olan kalıcı başarıdır. Bunun için de kupayı elinize alıp, taraftarınıza koşmadan çalışmayı ve disiplini bırakmamanız gerekiyor" ifadesini kullandı. "Güzel futbol" söyleminden vazgeçmeyen usta hoca, oyuncularına son olarak şunları söyledi: "Her zaman alkışlanan bir takım olmanızı istiyorum."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN