Web Sürümüne Geç

Transfer müjdesi

Cuma 19.11.2010

Trabzonspor Asbaşkanı Hasan Yener, "İç transfer kısa sürede bitecek Hocamızın istediği isimleri de ocak ayında alacağız" diye konuştu

As başkan Hasan Yener, teknik direktör Şenol Güneş'in isteğiyle devre arasında takıma takviye yapılmasının gündemde olduğunu söyledi. İzleme komitesi üyelerinin çeşitli ülkelerde futbolcu takip etmeye devam ettiğini dile getiren Yener, "Şu an için önceliğimiz saha sonuçları ve aralık ayındaki kongre. Kongrenin ardından bombaları birer birer patlatacağız. İç transfer kısa sürede bitecek" dedi.

İsimleri gizli tutmak zorundayız
Ceyhun Gülselam, Selçuk İnan ve Yattara'nın sözleşmelerinin biteceğini hatırlatan Yener, "Bu isimlerle kongreden sonra imzalayacağız. Hocamızın bazı mevkiler için istekleri oldu. Bunları şimdilik gizli tutmak zorundayız. Devre arasına kadar değişimler de olabilir. Şampiyonluk yolunda takımı güçlendirmek için ne gerekiyorsa yapılacak. Hocanın istediği isimleri ocak ayında takıma kazandıracağız" ifadesini kullandı.

Seriyi sürdürmeliyiz
Lig yarışını da değerlendiren Hasan Yener, "Eskişehirspor'u yenerek galibiyet serisini sürdürmemiz gerekiyor. Şu anda ligin zirvesinde bulunduğumuz için oynayacağımız her takım maça ayrı bir konsantrasyonla çıkacak. Ama biz istediklerimizi yaptığımız takdirde kazanacağımızı düşünüyorum. Eskişehirspor engelini de aşacağız" diye konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN