Fazla hızlı gittik

Cuma 26.11.2010

"Bazen beklenenden hızlı gitmek size rakip olabiliyor. 4 rakibimizi yenince iş bitmiyor!" "Ben skora göre konuşmam. Gaziantep en zor maçımız. Beraberlik bile bize yetebilir"

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Eskişehir beraberliği ile düşüşe geçtikleri yorumlarına katılmadığını söyledi. Kamuoyunda sonuçlara bakarak eleştiri ve övgü yapıldığını belirten tecrübeli çalıştırıcı, "Bu başkaları için doğru olabilir, ama benim için normal değil" dedi. Güneş, "Bazen beklenenden hızlı gitmek size rakip olabiliyor. F.Bahçe, G.Saray, Beşiktaş, Bursa'yı yenince her şeyin bittiğini söylüyorlar, sonra düşüşe geçtiğimizi işliyorlar. Düşüş olduğunu düşünmüyorum" diye konuştu.

İyi bir takımız, havamız iyi
Eskişehir maçını kazanmış olsalardı büyük avantaj elde edeceklerini vurgulayan Şenol Güneş, "Ancak kaybedilen 2 puan da dünyanın sonu değil. Nasıl üst üste 6 maç kazandığımızda her şeyimizin iyi olmadığını söyleyebiliyorsam, bugün de kötü olduğunu söyleyemem. İyi bir takımız, iyi bir havamız var ve iyi niyetli oyunculardan kurulu bir ekibiz. İddiamız sürüyor. Şampiyonluğu öne çıkarmıyoruz. Her maçı kazanarak yola devam edeceğiz" ifadesini kullandı.

İçeride de dışarıda da iyiyiz
Dış sahada sadece 1 gol yemelerinin iç saha baskısından kaynaklanmadığını da belirten Şenol Güneş, "Kendi sahamızda başarısız, dışarıda başarılıyız demek doğru değil. Her iki tarafta da belli bir oyun yapımız var ve ikisini de iyi yaptığımızı düşünüyoruz" yorumunda bulundu. Güneş, yarın karşılaşacakları Gaziantepspor'un ligin en formda takımı olduğunu da söyleyerek, "En zor maçımız olacak. Galibiyet bizi çok mutlu edecek. Hatta beraberlik bile kafi gelebilir" dedi.


DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA