Trabzonspor günlüğü

Pazar 06.02.2011

Trabzonspor taktik çalıştı
KARADENİZ ekibi, dün öğleden sonra yaptığı antrenmanla Antalyaspor maçının hazırlıklarını tamamladı. Çalışmaya sakatlığı bulunan Egemen Korkmaz dışında tüm futbolcular katıldı. Basına ve taraftara kapalı olarak yapılan idmanda Güneş'in oyuncularına taktik çalıştırdığı bildirildi.

M. Çakır'dan isteklisi yok
A.GÜCÜ'nden devre arasında transfer edilen Mehmet Çakır, 40 yıllık Trabzonsporlu gibi. Tecrübeli oyuncu, "3 resmi maçtır galip gelemedik. Bir futbolcu için en zor durum bu olsa gerek. Artık puan sıkıntısını gidermemiz gerekiyor. Bu maçla şeytanın bacağını kıracağız" ifadesini kullandı.

Umut, maçta ödülünü alacak
TRABZONCell aboneleri tarafından ocak ayının en iyi futbolcusu seçilen Umut Bulut, ödülünü Antalyaspor maçından önce alacak. Geçen yıl şubat ayında başlayan 'TrabzonCell Ayın Futbolcusu' yarışmasında ilk kez düzenlenen bu ödülü kazanan Umut, taraftarlar tarafından ikinci kez bu ödüle layık görüldü.

Kaptandan galibiyet sözü
BORDO-mavili takımın kaptanı İbrahim Yattara ve takım arkadaşları teknik heyete galibiyet sözü verdi. Yattara, "Bu maçın ne kadar hayati bir önem arz ettiğini biliyoruz. Taraftarımızın önünde kazanacağız. Son iki maçta yitirdiğimiz avantajı ilerleyen haftalarda tekrar kazanacağımızı düşünüyorum" dedi.

Jaja'ya 'vur' emri verildi
TRABZON'un sambacısı Jaja'ya 'vur' emri verildi. Hafta arasında yapılan idmanlarda sık sık şut çalıştığı gözlenen Brezilyalı futbolcuyla özel olarak görüşen Şenol Güneş, "Senin yeteneklerine güveniyorum. Kendini tam olarak sahaya verirsen her maçı çevirebilirsin. Antalya maçında bol bol şut atmanı istiyorum" dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN