Onur'un şanssızlığı

Pazartesi 07.02.2011 00:00

Güney Kore Milli Takımı ile 9 Şubat Çarşamba günü Trabzon'da özel maçta karşılaşacak olan (A) Milli Futbol Takımının aday kadrosuna çağrılan Trabzonspor'un kalecisi Onur Recep Kıvrak'ın, sakatlığı nedeniyle milli takımın İstanbul'da yaptığı kampa gidemediği bildirildi.

Onur'un dün akşam bordo-mavili takımın Medical Park Antalyaspor ile yaptığı karşılaşmada omuzundan sakatlandığı ve tedavisine hemen başlandığı belirtildi.

Bordo-mavili takımın bu sabah yaptığı çalışmada da yer almayan Onur'un milli takım doktorlarıyla yapılacak görüşmeden sonra büyük olasılıkla kadrodan çıkarılacağı kaydedildi.

KADRODAN ÇIKARILDI
Kaleci Onur Kıvrak, (A) Milli Futbol Takımı'nın Güney Kore maçı kadrosundan çıkarıldı. Federasyondan yapılan açıklamada, dün Medical Park Antalyaspor ile yaptıkları maçta aldığı darbe sonucunda sağ omzunda kemik ve yumuşak doku ödemi tespit edilen Trabzonspor kalecisi Onur'un, yapılan son tetkikler neticesinde, tedavisinin 9 Şubat Çarşamba gününe kadar tamamlanamayacağı göz önünde bulundurularak, sağlık ekibinin önerisi doğrultusunda aday kadrodan çıkarıldığı bildirildi.

Milli takım teknik ekibinin, Onur'un yerine kadroya Trabzonspor'dan Tolga Zengin'in dahil edilmesini kararlaştırdığı, futbolcunun kampa Trabzon'da katılacağı kaydedildi.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA