Biri bizi gözetliyor

Çarşamba 16.02.2011

"Fenerbahçe ve Bursa'nın yarışta olacağını biliyorduk. Zaten buna göre tedbir aldık"... "Puan farkının 2 olması bizi tedirgin etmiyor, daha 13 maç ve kazanılmamış 39 puan var"...

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, ligin zirvesinde değişen dengelerle ilgili açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe ve Bursaspor'un yarışın içinde olacağını aylar önce dile getirdiğini anımsatan Şenol Güneş, "Çekinecek, korkulacak bir durum yok. Bu zaten beklenen bir şeydi. Buna göre tedbirlerimizi aldık zaten. Şampiyon olmak istiyorsan, rakip ayrımı yapmayacaksın. Ayrıca diğer takımları da yabana atmak yanlış olur. Daha 13 maç ve kazanılmamış 39 puan var" dedi.

Ligde kimse rahat değil ki!
İKİ ekiple aradaki puan farkının 2 olmasının kendilerini tedirgin etmediğini vurgulayan Güneş, "Dikkat çekmek isterim. Bu maratonun içinde sadece şampiyonluk yok. Birçok kulvar var. İlk 5'e girmek isteyeni de düşme hattından uzaklaşmak isteyeni de bizim rakibimiz. Bu yüzden biz dahil, kimse rahat olamaz, olmayacaktır da. Bizim kendi adımıza çizdiğimiz bir yol var. İyi takımız, güzel futbol oynuyoruz. Her maça ayrı ayrı bakarsak, yolumuza devam ederiz" ifadesini kullandı.


Cevat KOL

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN