Şampiyonluk bizim

Perşembe 24.02.2011

"Trabzonspor, bugüne kadar gösterdiği performansla şampiyonluğu en fazla hak eden takım olduğunu ispatladı. 27 senelik özlem bitecek"

TRABZONSPOR Kulübü Başkanı Sadri Şener, dün resmi site aracılığıyla yaptığı açıklamada şampiyonluk hakkında ilk kez bu kadar açık ve net konuştu. Bugüne kadar gösterdiği performansla Trabzonspor'un, şampiyonluğu en fazla hak eden takım olduğunu ispatladığını ifade eden Şener, "27 senelik özlem bu yıl sona erecek" dedi. Başkan, camianın bütün güçleriyle kulübün arkasında durduğunu, taraftarların ülkenin her köşesinde takımı desteklediğini, yönetimin ise gece gündüz tüm mesaisini hedef yolunda harcadığını belirtti.

Dünyanın en iyi hocalarından
DÜNYANIN en iyi teknik adamlarından biriyle çalıştıklarını vurgulayan Sadri Şener, "Ülkenin en yetenekli futbolcuları bizde. Yabancılarımız skora ciddi katkılar yapıyorlar. Şampiyon olmamamız için hiçbir sebep yok" ifadesini kullandı. Rakiplerin konumunun kendilerini ilgilendirmediğini de kaydeden Şener, "Trabzonspor şampiyonluk yolundaki en kararlı kulüptür" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN