Güneş çarpması

Pazar 03.04.2011

"Artık ne canlı yayınlara ne de basın toplantısına çıkacağım. Bundan sonra 2. planda kalacağım"

Trabzon Teknik Direktörü Şenol Güneş, Konyaspor galibiyetinden sonra yayıncı kuruluşu ilginç bir şekilde protesto etti. Yayıncı kuruluşun canlı yayınına çıkmayan ancak kural gereği basın toplantısına katılmak zorunda olan Güneş, "Artık ne canlı yayınlara ne de basın toplantılarına çıkacağım. Bundan sonra ikinci planda kalacağım" dedi

Haklı bir galibiyet aldık
"BASIN toplantılarına benim yerime Ünal Karaman katılacak. Maçlarda da yine öne çıkan isim Karaman olacak" diyen tecrübeli teknik adam, gelecek sezon sportif direktör olacağının sinyallerini verdi. Güneş, maçla ilgili "2. yarıda istediğimiz oyunu oynayamadık. Ama haklı bir galibiyet aldık. G.Saray ve sonrakı maçlarımızı kazanıp sonuna kadar gitmek istiyoruz" dedi.

Kulübedeki yerini aldı
TRABZONSPOR'da ligin 24. haftasındaki Beşiktaş maçında karşılaşmanın hakemi Tolga Özkalfa tarafından tribünlere gönderilen ve daha sonra PFDK'dan 2 maç ceza alan teknik direktör Şenol Güneş'in cezası dün bitti. Tecrübeli teknik adam, Konyaspor karşılaşmasında yedek kulübesindeki yerini aldı. Güneş maçta oldukça sakin gözüktü.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN