Liderlik sevinci

Pazartesi 04.04.2011

Dünkü maçı heyecan içinde takip eden bordo-mavililer, son düdükle coştu Büyük bir sevinç yaşayan futbolcular, koltuğu artık kaptırmamaya söz verdi

23. haftada bırakmışlardı
Trabzonspor'da liderlik kefi yaşanıyor... Dün toplu halde Fenerbahçe-Bursa maçını izleyen bordo-mavili futbolcular, büyük bir heyecana sahne olan karşılaşmada hop oturup hop kalktı. Özellikle Fenerbahçe'nin gol pozisyonlarında yürekleri ağızlarına gelen oyuncular, Kanarya'nın 2 puan kaybetmesiyle büyük sevinç yaşadılar. 23. haftada kaybettikleri liderlik koltuğunu geri alan bordo- mavililer, birbirlerine "Zirveden inmeme" sözü verdiler.

Her şartta galip geliyor
Bu hafta Konya'yı 1-0 yenen Trabzon, engelleri tek tek aşarak şampiyonluğa koşuyor. Fırtına, ligin 2. yarısında 10 maçta 6 galibiyet alırken, bunların tümünü tek farklı skorla elde etti. Beşiktaş'ı 10 kişiyle deviren, Manisa ve G.Birliği maçlarında son dakikalarda galibiyete ulaşan, Kasımpaşa ve Konya'yı zorlanmasına rağmen 1-0'la geçen, Sivas'ta ise mucizevi şekilde 3-2 kazanan Fırtına, her şartta galip gelerek zirve yarışını sonuna kadar sürdüreceğini gösterdi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN