7 engel kaldı

Salı 05.04.2011

Başkan Sadri Şener, "7 haftayı kayıpsız geçip 27 yıllık özlemi dindirmek istiyoruz. Bu kadro şampiyonluğu hak ediyor" dedi

Performans güvencemiz
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, ligde kalan 7 maçlarını da kazanarak şampiyonluk hedeflerine ulaşmak istediklerini söyledi. Bu sezon başarılı bir performans sergilediklerini ve iyi bir puana ulaştıklarını ifade eden Şener, "Amacımız ligde kalan 7 maçımızı da kazanıp ligi en tepede bitirerek mutlu sona ulaşmak. 27 yıl sonra şampiyonluk özlemine son vermek istiyoruz. Bugüne kadarki gösterdiğimiz performansımız bu konudaki en büyük güvencemiz" dedi.

Allah bize imkan verdi
Trabzonspor'un taraftarıyla, kadrosuyla, camiasıyla şampiyon olmayı hak ettiğini ifade eden Sadri Şener, "Şampiyonluk kolay iş değil. Her maçı kazanmaktan başka çaremiz yok. Buna göre motive oluyoruz ve hazırlanıyoruz. 9 puanlık avantajı kaybetmiştik. Ama yine zirveye çıktık. Allah bu imkanı bir daha bize verdi. Şimdi, bas gaza git. F.Bahçe'nin 4 puan aldığı G.Saray ve Bursa ile oynayacağımız maçlardan biz mutlaka 6 puan almalıyız" diye konuştu.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN