Trabzon’un gizli rakibi!

Salı 05.04.2011

Trabzonspor, Fenerbahçe'den zirveyi devraldı ama bu Şenol Güneş'i tatmin etmedi. Usta hoca, dün oyuncularına rehavet uyarısı yaptı

Sezon bitene kadar basına konuşmama kararı alan teknik direktör Şenol Güneş, temkinli davranmayı elden bırakmıyor! Usta teknik adam, kalan 7 haftalık periyot öncesi futbolcularını rehavete kapılmamaları konusunda uyardı. Dün oyuncularıyla bir araya gelen Güneş, "Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş" atasözünü hatırlatıp, "İlk yarıdaki 9 puanlık farkın nasıl kapandığını unutmayın. Ligde dengeler çok çabuk değişiyor. Galatasaray ve Bursaspor maçlarını çantada keklik göremeyiz" ifadesini kullandı.

İpler bizim elimizde ama...
Futbolcularından 2 puanlık farka aldanmamalarını isteyen Güneş, "Sizden lider değilmişiz gibi mücadele etmenizi istiyorum. Rakibin oynadığı takımlarla biz de karşılaşacağız. Bu saatten sonra işin şakası yok. Evet, ipler bizim elimize geçti. Ama önemli olan o ipi zirveye bağlayıp, kendimizi yukarı çekmek. Kalan 7 hafta hayatınızın değişmesini sağlayabilir" diye konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN