Yarınlar aydınlık

Perşembe 07.04.2011

Başkan Sadri Şener, mart ayında sportif başarının yanı sıra ekonomik anlamda da önemli adımlar atıldığını dile getirdi

Borsada önemli hamle
BORDO-mavili kulübün başkanı Sadri Şener, Trabzonspor dergisinin nisan sayısına önemli açıklamalarda bulundu. Mart ayında sportif anlamda başarılı bir dönem geçirdiklerini belirten Şener, "Kulübümüz adına önemli bir gelişme de borsadaki Sportif A.Ş'nin yapısının değiştirilmesi oldu" dedi.

Yeni zaferlere ambargo
SADRİ Şener, yazısının devamında ayrıca şu sözlere yer verdi: "Yaşanan bu gelişme Trabzonspor adına ciddi bir milattır. Artık kulübümüzün önü ekonomik açıdan iyice açılmıştır. Şampiyonluklara ve yeni zaferlere ambargo koyacağımız günler çok yakınımızdadır."

Akyazı ihalesi mayısta
BAŞKAN Şener, dergideki yazısında Akyazı Projesi ile ilgili de bilgi verdi. Şener, şu ifadeleri kullandı: "TOKİ'nin Akyazı'ya yönelik faaliyetlerine hız verdiğini görmek bizi ayrıca sevindiriyor. Aldığımız bilgiye göre mayıs ayında stadyum inşaatının ihalesi yapılacak. Biz de stadın isim hakkının pazarlanmasıyla ilgili ciddi çalışmalar başlattık. Akyazı'ya yapılacak olan stat, Trabzon şehrinin olduğu gibi Trabzonsporumuz'un da çehresini değiştirecek."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN