Arena sizin!

Cumartesi 09.04.2011

Takımını psikolojik savaşın dışında tutmak isteyen Şenol Güneş "Biz sadece futbol dilini biliyoruz. O yüzden sahada konuşuruz" dedi

Deneyimlerini aktarıyor
GALATASARAY maçı öncesinde takımın dış dünya ile bağlarını koparan teknik direktör Şenol Güneş, futbolcularını özel yöntemlerle derbiye hazırlıyor. Şampiyonluk yarışında Fenerbahçe ile futbolun yanı sıra psikolojik açıdan da mücadele etmeye çalışan bordo-mavili kulübün usta hocası, geçmişteki deneyimlerini takımına aktarıyor. Oyuncuları psikolojik savaşın dışında tutmak isteyen Güneş, "Biz sadece futbol dilini biliyoruz. Bu yüzden sahada konuşmalıyız" dedi.

15 yıl önceki Van maçı...
FUTBOLCULARIYLA yaptığı toplantılarda rakibin içinde bulunduğu duruma değinen Güneş, "15 yıl önceki Vanspor maçını unutamıyorum. Sonuçta ne yaşarsa yaşasın G.Saray büyük camia ve futbolcuları kendilerini kanıtlamış isimler. Rehavete kapılmayın" uyarısını yaptı. Güneş'in, Arena Stadı'nda seyircisiz oynanacak maçla ilgili olarak ise "Sizler futbolun savaşçılarısınız. Kendinizi göstereceğiniz yer de saha. Arena bizim zaferimizle sarsılmalı" diye konuştu.

Cevat KOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN