Web Sürümüne Geç

  Beni yanıltmadı

  15 Nisan 2011, Cuma

  Beşiktaş'ın tecrübeli kalecisi, "Bir gün gelecek, Tolga'yı parmakla gösterecekler. Herkesin istediği, hayal ettiği bir isim olacak" dedi

  Yıllar önce, kendisinden sonra Türkiye'nin en iyi kalecisi olarak Tolga Zengin'i aday gösteren Beşiktaş'ın başarılı kalecisi Rüştü Reçber, "Beni yanıltmadığını gördük" dedi. Tecrübeli futbolcu, "Bunlar daha bir şey değil. Bir gün gelecek Tolga parmakla gösterilecek. Herkesin istediği ve hayal ettiği gibi bir kaleci olacak. Tolga için Trabzonspor taraftarının bile kafasında 'acaba' şeklinde soru işaretleri vardı ama bende yoktu" ifadesini kullandı.

  En beğendiğim isimlerden
  RÜŞTÜ şunları söyledi: "Tolga benim Türkiye'de en beğendiğim kalecilerden biri. Uzun boyu ve fiziği ile öne çıkıyor. Sağını ve solunu, refleksleri ile iyi kullanıyor. Tolga, Cenk, Volkan ve Onur Türk futbolunun gelecekleri. Çünkü önlerinde yabancı kaleci yok. Hepsi kendini geliştirip üzerine koydu. Ülkemizde yabancı kaleci iyi de kötü de olsa yer alıyor. Çünkü büyük paralar veriliyor."

  Güneş kumaşı iyi işliyor
  TOLGA ve Onur'un çok şanslı olduğunu dile getiren Rüştü, "Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, kalecilikten geliyor. Bu nedenle elindeki kumaşı biliyor ve çok iyi işliyor. Bu da Tolga ile Onur'un en büyük avantajı. Şenol Güneş, iki kaleciyi de iyi kullandı. Onur'un sakatlanması ile şimdi şansı Tolga yakaladı. Maçlarını izledim, iyi oynadı. Daha da iyi olacağına inanıyorum. Trabzon çok şanslı" ifadesini kullandı.


  Cevat KOL

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN