Muradına erecek

Cumartesi 16.04.2011

Bursaspor'un kadro dışı bıraktığı genç yıldız, "1-2 yıl Trabzon'da oynadıktan sonra Avrupa'ya gitmek istiyorum" diye konuştu

BURSASPOR'un kadro dışı bıraktığı Eren Albayrak, gelecek sezon büyük ihtimalle Trabzonspor forması giyeceğini açıkladı. Yeşil-beyazlı kulüple sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan 20 yaşındaki sol kanat oyuncusu, Trabzonspor ve İstanbul ekiplerinden teklifler aldığını belirterek, "Bir aksilik çıkmazsa sezon sonunda Trabzonspor ile anlaşacağım. Görüşmeler devam ediyor. 1-2 yıl Trabzonspor'da oynayıp, daha sonra Avrupa'ya gitmek istiyorum" diye konuştu.

Kendine özel antrenör tuttu
ÇALIŞMALARINI tuttuğu özel antrenör ile sürdüren Eren, "Ertuğrul hocam bana 5 dakika şans verseydi, Bursaspor ile imzalardım. Ancak buna imkan tanınmadı. Bir gün yine Bursaspor'a döneceğim" dedi. Bursaspor altyapısında keşfedilip 13 yaşında profesyonel yapılan Eren, Bülent Korkmaz'ın teknik direktörlüğü döneminde A takıma alındı. U18 Milli Takımı'nda da forma giyen Eren, geleceğin yıldız adayları arasında gösteriliyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN