Trabzonspor günlüğü

Pazar 17.04.2011

Egemen'in futbol özlemi
LİGİN ikinci yarısında sakatlık ve kart cezası nedeniyle isteneni veremeyen Egemen Korkmaz, "Son 5 yılda böyle bir sakatlık yaşamadım. Uzun süredir forma giyemedim. İyileştim derken, bu kez cezalı duruma düştüm. Ama şimdi eksiksiz hazırım. Eski günlerdeki gibi mücadele edeceğim" dedi.

Engin Baytar sabır taşırdı
TAM "Sakatlıktan çıktı" derken bu kez hastalanan ve hafta arası yapılan idmanlarda agresif tavırlarıyla dikkat çeken Engin Baytar'a ilk 11 yolu kapandı. Teknik direktör Şenol Güneş'in, bugünkü maçta 'hırçın çocuk' Engin Baytar'ı 18 kişilik kadroya bile almayabileceği dile getirildi.

Burak bu kez sağlam çıkıyor
SON haftalarda yaşadığı sakatlıklar nedeniyle oynadığı 4 maça da sakat sakat çıkan Burak Yılmaz, Bursaspor maçına sağlıklı bir şekilde çıkacak olmanın heyecanını yaşıyor. Burak, gol attığı maçları kazanmalarının mutluluk verici olduğunu vurgulayıp, "Umarım bu maçı da alırız" dedi.

Taraftarlara uyarı yapıldı
TRABZONSPOR kulübü, bugün Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynanacak Bursaspor maçıyla ilgili taraftarları dikkatli olmaları konusunda uyardı. Açıklamada, Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun gereği kurallara aykırı davrananlara ağır cezalar verileceği vurgulandı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN