İki kupa verilmeli

Perşembe 21.04.2011

"F.Bahçe'nin bütçesi bizimkinin 3 katı Şampiyon olursak 2 kupa almalıyız"

TRABZONSPOR Başkanı Sadri Şener, TRT Spor'da yayınlanan "Basın Tribünü" adlı programın konuğu oldu. Takımın durumu hakkında önemli açıklamalarda bulunan Şener, "Olaya mali açıdan bakarsak, benim bütçem 110 milyon TL, Fenerbahçe'ninki 350-400 milyon TL. Bilet satışları benden kat be kat fazla. Şampiyon olursak bize 2 kupa vermeleri gerekir" diye konuştu.

En büyük artımız kadromuz
MALİ konudaki anlamdaki hamlelerden de bahseden Şener, "Bize her yer Trabzon sözü şuradan geliyor. Türkiye'de 4 milyon Trabzonlu var ve bunlar bulundukları şehirlerde önemli işler yapıyor" dedi. Şener, yarıştaki en büyük artılarının 3-4 yıldır bir arada oynayan futbolcu kadrosu olduğunu sözlerine ekledi.

Barkovizyon sorusuna esprili yanıt
PROGRAMDA yer alan ilginç diyaloglardan biri de şöyleydi... Hakem hatalarının konuşulduğu bir sırada başkan Sadri Şener, "Büyük kulüpler barkovizyon gösterileriyle kaç puan kaybettiklerini gösterdiler. Siz böyle bir şey düşündünüz mü" sorusuna Yok ki barkovizyonumuz" şeklinde esprili bir yanıt verdi.

Son maçımızı İstanbul'da oynayalım
SADRİ Şener'den ligin son maçıyla ilgili de ilginç bir öneri geldi. Karabükspor'un stadının bakıma gireceğini belirten Şener, "Şampiyonluk son haftaya kalırsa 'Maçı İstanbul'da Olimpiyat'ta oynayalım' diyebiliriz. Karabük'te olsa bize bakım nedeniyle 200 bilet gelir. İstanbul'da olursa 70 bine oynarız, Karabük 2 milyon TL hasılat alır" dedi.

Şampiyonluğa kilitlenmişler
SÖZLEŞMESİ bitecek olan Selçuk, Egemen ve Ceyhun, şampiyonluğa kilitlenmiş durumda. Sonra konuşalım dediler. Avrupa'yı isterlerse mani olmayız. Ama onların buraya gelmesinde pay sahibi olan Trabzonspor'a kazandırmazlarsa da şık olmaz.
Etiketler Sadri Şener
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN