Güneş'ten fırça

Pazartesi 25.04.2011

Eskişehir'deki puan kaybının üzüntüsünü yaşayan futbolculara Şenol Güneş'ten uyarı geldi: Kaldırın kafanızı ve işinize bakın

Sizi tüm Türkiye biliyor
TRABZONSPOR Teknik Direktörü Şenol Güneş, morali bozulan oyuncularını sert bir dille uyararak, "Biz nasıl puan kaybettiysek Fenerbahçe de kaybeder. Kaldırın kafanızı ve işinize odaklanın" dedi. Öğrencilerinden haftaya oynanacak Gaziantepspor karşılaşmasına odaklanmalarını isteyen tecrübeli teknik adam, "Bugüne kadar işinizi en iyi şekilde yapmaya çalıştınız ve bundan sonra da aynı şekilde devam edin. Sizin yapabileceklerinizi tüm Türkiye biliyor" diye konuştu.

Anlayışımız değişmiyor
KONTROLLÜ futbol oynayan takımlar karşısında sıkıntı yaşadıklarını kaydeden Güneş, "Eskişehirspor cuma günkü maçta sahaya bir puana razı çıktı ve puanı aldı. Bugüne kadar bizi bu noktaya getiren futbol anlayışımızda bir değişiklik yok. Tempoyu sürekli artırıp, iştahlı futbol oynamaya devam edeceğiz. Artık her maça final olarak bakıyoruz. Kimseden beklentimiz yok. Hak eden şampiyonluk ipini göğüslesin. Lig bittiğinde göreceğiz" ifadesini kullandı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN