Kolunu mu kessin

Salı 26.04.2011

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı makamında ziyaret eden Trabzon Başkanı Şener, "Bucaspor-Fenerbahçe maçındaki penaltı, penaltı değildi" dedi

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon Başkanı Sadri Şener ve beraberindeki heyeti kabul etti. Başbakanlık'taki kabulde Sadri Şener, Başbakan Erdoğan'a üzerinde isminin yazılı olduğu 61 numaralı iki farklı Trabzon forması ve Trabzon'un şampiyon olduğu sezonun kadrosunun fotoğrafının yer aldığı bir plaket, Başbakan'ın torunları için de 3 tane Trabzon forması hediye etti. Erdoğan, Şener'e neden futbolcu getirmediğini sordu, ardından da heyete kravat hediye etti.

İyi oynayan şampiyon olsun
GÖRÜŞME sonrası açıklama yapan Sadri Şener, Buca-F.Bahçe maçıyla ilgili "Penaltı, penaltı değildi. Adam kolunu kesip atacak değil ya" dedi. Şener, statlarının Şampiyonlar Ligi'ne uygun hale getirilmesi için bu rendevuyu istediklerini ve Başbakan'ın olumlu baktığını belirtti ve ekledi: "Başbakan Erdoğan '4 maç kaldı, iyi oynayan şampiyon olsun' dedi. Biz de iyi oynuyoruz, herhalde bizi kastetti."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN