Hataya yer yok

Cuma 29.04.2011

"Tabii ki hata yapmak istemezdik. Ama doğru hamlelerle, fazla sorumluluk alarak avantajı tekrar elimize geçireceğiz"

Ligde sadece 4 hafta kaldığını ve daha önce yaptıkları hataları tekrarlamak istemediklerini belirten Jaja, doğru hamlelerle avantajı tekrar ele geçireceklerini iddia etti. Futbolun hatalar oyunu olduğu ve ister istemez hatalar yapılabildiğini vurgulayan Brezilyalı, "Burada illa ki hata ya da bu sorumluluğu yükleyecek birisini aramak gerekmiyor. Biz de bu hataları yapmak istemezdik ama ne yazık ki
bu avantaj elimizden kaydı" diye konuştu.;

Bu sorunlu dönemi atlatacağım
Çok kritik bir döneme girdiklerini ve daha fazla sorumluluk almaları gerektiğini de söyleyen Jaja, "Başından beri aynı ciddiyetle çalışıyorum. Artık bir karar dönemindeyiz ve maçların önemi daha fazla arttı. Daha fazla sorumluluk almamız, daha fazla ortaya çıkmamız gerekiyor. Mutlaka her oyuncu belirli dönemlerde iniş-çıkışlar yaşar ama benim buradaki amacım bu sorunlu dönemi, bu beklentilere karşılık veremediğim dönemi bir an önce atlatmak" dedi.

Burak ile birlikte çalışıyoruz
Burak ile çok ciddi çalışmalar yaptığını açıklayan Brezilyalı sözlerini şöyle tamamladı: "Şimdiye kadar taraftarın beklentilerine karşılık verdiğimi düşünüyorum. Aramızda olumlu bir ilişki de oluştu. Ama bu taraftar psikolojisidir. 10 maç çok iyi oynarsınız ama iki maçta kötü oynarsanız taraftar demoralize olur ve sizden yeni şeyler beklemeye başlar. Taraftarımızın da durumu böyle. Onları çok haklı buluyorum ve beklentilerine tekrar karşılık vermek istiyorum."

Fenerliler ile şakalaşıyor
F.Bahçeli arkadaşları ile şampiyonluk konusunda şakalaştıklarını dile getiren Jaja şunları söyledi: "Ben onlara diyorum ki 'Bir an önce kaybedin de biz şampiyon olalım. Yolumuzu açın.' Onlar da bana takılıyorlar. Bunun ötesine geçmiyor konuşmalarımız."

Fotoğraflar üzücüydü
Bilica ile birlikte basına yansıyan fotoğraflar için çok üzgün olduğunu söyleyen Jaja, "Ne zaman eğlenileceğini, ne zaman idman yapılacağını bilecek kadar olgun biriyim. İzin günümde arkadaşlarla eğlenmek istemiştim. Tatsız görüntüler rahatsız ediciydi' şeklinde konuştu.


Etiketler Jaja, Trabzonspor, Burak
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN