Fener gibi olmayız

Cumartesi 30.04.2011

Başarı için her yol mübah değildir anlayışındayız. Fener'in davranışı bizimle bağdaşmıyor"

TRABZONSPORLU yönetici Tuncay Bekiroğlu, "Başarı için her yol mübah değildir anlayışıyla yola devam ediyoruz. F.Bahçe'nin davranışları bu anlayışla bağdaşmıyor. Ama biz kendimize yakışandan asla uzaklaşmayacağız" şeklinde açıklama yaptı. Radyospor'a konuşan Bekiroğlu, Aykut Kocaman'a da göndermede bulundu.

BEKİROĞLU "Eminim Aykut hoca, ilk yarıda söylediği sözlerin paralelinde 'İkinci yarıda da Trabzon'a karşı haksız kararlar olmuştur' diyecektir. O da bunları görüyordur" dedi. Şampiyonluk yarışında köprünün altından çok sular akacağını vurgulayan Bekiroğlu, "4 haftanın ne getireceğini bilmek mümkün değil" diye konuştu.

BEKİROĞLU şunları söyledi: Bir takımın en önemli oyuncususunuz. Şampiyonluğa oynayan bir takım sizi transfer etmek istiyor ve sizin bu takımla ve bu takımın rakibiyle maçlarınız var. Futbolcu olarak bundan etkilenmez misiniz? Etkilenirsiniz. Bunu ahlaki bir yarış olarak görmüyorum. Biz kimseye psikolojik savaş açmıyoruz.

Gezer, Fener aleyhine penaltı verebilir miydi?
HAKEMLERİN oluşturulan psikolojik baskıdan etkilendiğini belirten Bekiroğlu şunları söyledi: Biz ikinci yarıda penaltı kullanmadık. Çok net pozisyonlarımız var. Trabzonspor olarak hakemleri etkilemek gibi bir çabanın içerisinde asla olmayacağız. Ama Buca maçında F.Bahçe lehine verilen penaltıyı düşünelim. Aynı pozisyon F.Bahçe ceza sahasında olsaydı, Bünyamin Gezer penaltı çalabilir miydi?
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN