Çok şık olmuş

Çarşamba 29.06.2011

Fırtına'nın 2011-2012 sezonunda giyeceği formalar büyük beğeni topladı. Enerji ve Zafer adlı tasarımlar tam not aldı

rabzonspor'un yeni sezonda giyeceği formalar İstanbul'daki Feriye Restaurant'ta düzenlenen organizasyonla tanıtıldı. Nike tarafından tasarlanan 2011-2012 forma koleksiyonu, büyük beğeni topladı. Koleksiyonun tanıtım toplantısına asbaşkan Nevzat Şakar, teknik direktör Şenol Güneş, futbolcular Giray, Onur, Henrique, Colman, Glowacki, Ferhat ve Zeki katıldı. 4 farklı tasarımdan oluşan koleksiyonda özellikle çubuklu formanın 'Enerji' adı verilen revize edilmiş hali beğenildi. Formadaki zigzagların Karadeniz'in fırtınasını ve dalgalarını temsil ettiği açıklandı.Sarı formanın anlamı var
Koleksiyonda Nike'ın dünyaca ünlü tasarımı 'Victory' yani 'Zafer' isimli forması da çok beğenildi. Bordo üzerine mavi renkteki Trabzonspor'un Türkiye ve Avrupa'daki zaferlerini temsil eden 'Victory'nin 'V'sinin yer aldığı forma taraftarlardan tam not aldı. Deplasmanlarda giyilecek beyaz forma klasik çizgiler taşırken, 'Gold' isimli sarı renkteki alternatif forma da anlamlı bir mesaj içeriyordu. Altın sarısı rengin yaşanan başarıları, siyah rengin ise geçen sezon yaşanan haksızlıklara karşı kullanıldığı öğrenildi.

Burak '61'i istedi
İbrahima Yattara'nın Suudi Arabistan'a satılmasından sonra boşta kalan 61 numaralı formanın yeni sahibi belli oldu. Bordo-mavili yönetim, geçen sezon attığı gollerle taraftarın sevgilisi olan Burak'a büyük anlam taşıyan 61 numarayı emanet edecek.

M.Yılmaz ŞENOL

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN