Trabzon günlüğü

Çarşamba 29.06.2011
YENİ FORMALAR ŞEHRİ SÜSLEDİ
Takımın yeni sezonda giyeceği formalar İstanbul'da tanıtılırken sponsor firma Nike, Trabzon şehrinin çeşitli noktalarına formaların büyütülmüş hallerini astı. Böylece kentte de ayrıca bir tanıtım yapılmış oldu.

HENRİQUE'DEN VİCTORY POZU
Brezilyalı golcü Paulo Henrique, dün düzenlenen forma tanıtımında giydiği 'Victory' isimli forma ile basın mensuplarına poz verdi. Takıma çabuk uyum sağladığını söyleyen sambacı, "Alanzinho ile iyi anlaşıyoruz.
gibi kaliteli bir isim daha transfer edildi. Aramızda sıkı bir forma rekabeti olacak" ifadelerini kullandı.

Basketbolda büyük müjde
Trabzonspor Basketbol Takımı'nın kapanma ihtimali ortadan kalktı. Trabzonspor kulübünün desteğini alamayan ve ayrı bir dernek statüsünde faaliyet gösteren Trabzonspor Basketbol kulübünün yöneticileri, takımı ligden çekme kararından vazgeçti. Kulüp, 3 milyon TL'lik bir bütçeyle yola devam etmeyi kararlaştırdı.

EREN VE SERCAN REKABETE HAZIR
Karadeniz ekibinin sezon başında kadrosuna kattığı genç isimlerden Eren Albayrak ve Sercan Kaya, rekabete hazır olduklarını söylediler. Antrenmanlarda oldukça hırslı çalışan iki futbolcu, Hollanda kampında oynanacak olan özel maçlarda kendilerini gösterip takımın vazgeçilmezleri arasına girmek istediklerini ifade etti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN