Şener bombaladı

Perşembe 30.06.2011

TFF Genel Kurulu'nu boykot edip seçimlere katılmayan başkan Şener sorgusuz sualsiz yönetime giren Erdal Atalay'a sert tepki gösterdi

TFF'nin dün yapılan genel kurulunda başkanlığa seçilen Mehmet Ali Aydınlar'ın listesini beğenmediği için kongreyi boykot eden Sadri Şener, listede son anda yapılan değişikliğe tepki gösterdi. Önder Karaduman'ın yerine Erdal Atalay'ın yönetime alınmasını eleştiren Şener, "Mehmet Ali bey, Erdal Atalay'ı kime sorup da yönetime aldı. Bize sorması gerekirdi. Kendisi güya bana ulaşamamış. Çok inandırıcı değil. Erdal beyin de bizden izin alarak yönetime girmesi gerekirdi. Kendisini aradım, girmemesini istedim. Ancak kendisi böyle bir görevi çok arzu ettiğini söyledi" diye konuştu.

Bizi yok sayıyor
F.Bahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın 4'er kişiyi tavsiye ile yönetime soktuğunu dile getiren Şener, "Bizden de en az 2 kişi yönetimde olmalıydı. M. Ali Aydınlar, Trabzonspor'u hafife almıştır. Bu hafife alması daha iyi sonuçlar doğurmayacak. Madem Önder bey istifa etti, önerdiğim iki isim niye alınmadı. M. Ali bey demek ki 'Trabzon'a gerek yok' demek istemiş. Bundan sonra tavrımızı herkes görecek" dedi.

Atalay disipline
Mehmet Ali Aydınlar'ın başta kendilerine hata yaptığını dile getiren Sadri Şener, "Bize karşı bu şekilde davrananlar, ileride de hatalar yapabilir" dedi. Kendilerinden izinsiz yönetime giren Erdal Atalay ile ilgili de konuşan Şener, "Disiplin yönetmeliğine aykırı davrandı. Kendisini disipline sevk edeceğiz. Ne
karar verilir bilemem" diye konuştu.

Memurluk değil!
Federasyon yöneticiliğinin devlet memurluğu olmadığını söyleyen Şener, "Geçen yönetimden yönetime giren var mesela. Onlar olmasa Gaziantep'in, Bursa'nın temsilcisi olacak belki. Onlara yazık değil mi? Kırıkkale'nin var, benim temsilcim yok! Cüneyt Tanman var mesela. Şöhretli arıyorsa ben Ali Kemal'i vereyim. 4 tane Cüneyt eder" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN