"Şampiyonlar Ligi maçları Avni Aker'de"

Çarşamba 07.09.2011 14:07

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener, Trabzonspor'un Avrupa Şampiyonlar Ligi maçlarını Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynayacağını söyledi.

Yener, yaptığı açıklamada, dün UEFA heyetinin Hüseyin Avni Aker Stadı'nda son kez incelemelerde bulunduğunu belirterek, ''Statla ilgili bir sorun yok. Heyet, Trabzon'dan memnun ayrıldı. Kısa sürede eksikliklerin giderilmesi nedeniyle de ayrıca bize teşekkür ettiler'' dedi.

Hüseyin Avni Aker Stadı'nın yeni sezona hazır olduğunu ifade eden Yener, ''Şampiyonlar Ligi maçlarını da Trabzon'da taraftarımız önünde oynayacağız. İnşallah onlara güzel maçlar izlettireceğiz'' diye konuştu.

Yener, yeni bir sezona başlayacaklarını dile getirerek, şunları
söyledi:

''Özellikle geçirdiğimiz sıkıntılı dönemden sonra, Süper Lig'in başlaması elbetteki yeniden taraftarın futbola dönmesi için çok önemli bir unsur. Artık bundan sonra bugüne kadar yaşananlardan ders alıp, fair-play ölçüleri içerisinde bir lig geçeceğini umuyorum. Yeni sezon yeni umutlar demektir. Tüm takımlara başarılar diliyoruz. Trabzonspor olarak hedefimiz bu yıl üç kulvarda da mücadele edip gerek lig şampiyonluğu gerek Ziraat Türkiye Kupası gerekse de Avrupa'da başarı olmaktır.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN