Maçlar Avni Aker'de

Perşembe 08.09.2011

Genel sekreter Hasan Yener, önceki gün stadı inceleyen UEFA heyetinin Devler Ligi maçlarının Avni Aker'de oynanmasına onay verdiğini söyledi

Memnun ayrıldılar
Trabzonspor'un genel sektereri Hasan Yener, önceki gün Trabzon'a gelen UEFA yetkililerinin Hüseyin Avni Aker Stadı'nı beğendiğini açıkladı. Üç kişilik heyetin kentten memnun ayrıldığını dile getiren Yener, "Statla ilgili bir sorun yok. Kısa sürede eksikliklerin giderilmesi nedeniyle de ayrıca bize teşekkür ettiler. Stadımız yeni sezona hazır. Şampiyonlar Ligi maçlarını da Trabzon'da taraftarımız önünde oynayacağız. İnşallah onlara güzel maçlar izlettireceğiz" dedi.

Futbola dönüyoruz
Yeni sezon hakkında da görüş belirten Yener, " Özellikle geçirdiğimiz sıkıntılı dönemden sonra, Süper Lig'in başlaması elbetteki yeniden taraftarın futbola dönmesi için çok önemli bir unsur. Artık bundan sonra bugüne kadar yaşananlardan ders alıp, fair-play ölçüleri içerisinde bir lig geçeceğini umuyorum. Yeni sezon yeni umutlar demektir. Bizim bu sezonki hedefimiz mücadele edeceğimiz üç kulvarda da yani lig, kupa ve Avrupa'da başarılı olmaktır" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN