Web Sürümüne Geç

Varsa yoksa İnter

Pazar 12.09.2011

Manisa'da yapılan hataları özet geçen usta hoca, futbolcularından çarşamba günü oynanacak İnter maçına odaklanmalarını istedi.

Ligin ilk maçında Manisa'da 2 puan bırakan Trabzon'da teknik direktör Şenol Güneş, futbolcularıyla dün yarım saatlik bir toplantı yaptı. Karşılaşma sonrasında, "İnançsız oynayanlar bunun cezasını çekecek" açıklamasını yapan Güneş, bu toplantıda daha yumuşak konuştu. Yapılan hataları özetle anlatan usta teknik adam, tüm takımdan İnter maçına odaklanmalarını istedi. Şampiyonlar Ligi'nin camia açısından çok önemli olduğunu vurgulayan tecrübeli teknik adam, öğrencilerine "İnter karşısında vargücünüzle savaşmanızı istiyorum" talimatını verdi.

Kadroda zorunlu değişiklik
Futbolcularından Manisaspor maçının şimdilik unutulmasını isteyen Güneş, çarşamba akşamı oynanacak İnter karşılaşmasında kadroda değişikliğe gidecek. Savunmada Serkan Balcı'nın yerine Mustafa Yumlu'yu yerleştirip, göbekte Glowacki-Giray ikilisini görevlendirecek olan başarılı hoca, sol bekte yine Celustka'yı görevlendirecek. Adrian ve Burak'ın cezalı olması nedeniyle Vittek ve Sapara'yı da kadroya alması beklenen Güneş, Paulo Henrique'yi de tek forvet oynatacak.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN