Artık af yok

Pazartesi 19.09.2011

Ligdeki iki maç sonunda da bazı futbolcularını eleştiren usta hoca, "Kimsenin hakkını kimseye yedirmem. Beklentiyi karşılamayan formayı unutsun" dedi

Manisaspor ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçları sonrasında kameralar önünde bazı futbolcularını eleştiren teknik direktör Şenol Güneş, dün sabah takımla yaptığı toplantıda öğrencilerini sert bir dille uyardı. Önceki akşam "Bazı oyuncular kendilerinden bekleneni veremiyor. Kadro geniş, her oyuncuyu kullanabilirim" diyen usta hoca, futbolcularına formanın ne kadar değerli olduğunu anlattı. Güneş, takımla yaptığı toplantıda "Sahaya çıkan ve o formayı giyen bunun hakkını verecek. Aksi takdirde devreye girer ve gereğini yaparız" dedi.

Mücadele edeni baş tacı yaparız
Özellikle Şampiyonlar Ligi'nde forma giymeyip dinlenen Adrian ve Volkan Şen gibi isimlerin etkisiz kalmasından dert yanan Şenol Güneş; Colman, Zokora ve Giray'ı ise performansları nedeniyle kutladı. Toplantıda, bugüne kadar hakkaniyet duygusundan taviz vermediğini belirten tecrübeli hoca, "Kimsenin hakkını kimseye yedirmem. Bu takım için mücadele edeni baş tacı yaparız. Beklentiyi karşılamayan da formayı unutsun" diye konuştu.

Cevat KOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN