Trabzon günlüğü

Cuma 23.09.2011
Yönetimin keyfi kaçtı
LİGDE üst üste alınan kötü sonuçlar, yönetimin de keyfini kaçırdı. Başkan Sadri Şener ve asbaşkan Nevzat Şakar, teknik direktör Şenol Güneş ile bir durum değerlendirmesi yaparak, takım hakkında bilgi alacak. Sadri Şener, "Bir şanssızlık- tır gidiyor. İnşallah Karabük maçını kazanıp, çıkışa geçeriz" diye konuştu.

Lille pazartesi günü geliyor
TRABZON'un Şampiyonlar Ligi'ndeki 2. maçında salı günü ağırlayacağı Lille'in programı belli oldu.
Fransız ekibi, pazartesi günü Trabzon'a gelecek. Aynı akşam 20.15'te Avni Aker'de antrenman yapacak olan Lille'in teknik direktörü Rudi Garcia idman öncesi 19.45'te basın toplantısı düzenleyecek.

Aktuğ'un acı günü
TRABZONSPOR kulübünün eski başkanı ve Trabzon eski Belediye Başkanı Atay Aktuğ'un annesi Cevriye Aktuğ vefat etti. Merhumenin cenazesi bugün cuma namazının ardından Yenimahalle İncirlik Camii'nden kaldırılacak. Bordomavili yönetim, Cevriye Aktuğ'a Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diledi.

Gabric Hajduk'ta
SEZON başında trafik kazası geçiren Trabzonspor'un eski oyuncusu Drago Gabric, Hırvatistan'ın Hajduk Split takımı ile anlaştı. Bir daha futbol oynayamayacağı belirtilen Hırvat oyuncunun, kısa sürede iyileşip sahalara dönmesi hem şaşırttı hem sevindirdi. Bordo-mavililer, kazadan sonra Drago Gabric'in sözleşmesini feshetmişti.

Etiketler Trabzonspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN