Trabzonspor: Selçuk'la sorun yaşamıyoruz

Perşembe 29.09.2011 15:15

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, eski futbolcuları Selçuk İnan’la parasal konularla ilgili her herhangi bir sorun yaşamadıklarını söyledi.

HASAN YENER: "SORUN YOK, KÜÇÜK MİKTARDA BİR ALACAK SÖZ KONUSU"

Radyospor'dan Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Yener, "Bir sorun yok, dosyayı inceledik, Selçuk küçük miktarda alacakları var. Bunları bir plan çerçevesinde ödeyeceğiz. Bu konuda polemik yaratmaya gerek yok; çünkü bir sorun yaşamıyoruz" dedi.

BATUR ALTIPARMAK: "HERHANGİ BİR YERE BAŞVURUMUZ OLMADI; SORUN YAŞAMIYORUZ"

Selçuk'un temsil haklarını elinde bulunduran FIFA Menajeri Batur Altıparmak ise "Selçuk'un alacağı olduğu doğrudur; ancak anlaşmazlık yaşadığımız doğru değil. Trabzonspor Kulübü'yle hiçbir sorun yaşamadık. 600 bin lira civarında bir alacak söz konusu; önümüzdeki hafta konuşup, bunu bir takvime bağlayacağız. UÇK ya da bir başka kuruma başvurumuz olmadığı gibi, Trabzonspor'la her hangi bir sorun da yaşamıyoruz" diye konuştu.

Sezon başında Galatasaray'a transfer olan Selçuk İnan'ın, eski takımı Trabzonspor'dan alacağı olan 900 bin lirayı tahsil edemediği gerekçesiyle Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'na başvuracağı öne sürülmüştü.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN