Web Sürümüne Geç

  Şener açıkladı: Gelir 30 milyon dolar

  15 Kasım 2011, Salı Güncelleme: 12:33

  Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, kulüp olarak her alanda zirvede olmanın mutluluğunu yaşadıklarını bildirdi.

  Şener, Trabzonspor Dergisi'nin Kasım sayısındaki yazısında, öncelikle geçen ay yaşanan terör ve deprem acılarının tekrarlanmamasının en büyük temennileri olduğunu belirterek, bu vesileyle terör olaylarında şehit olanlara ve Van'daki depremde hayatlarını kaybeden vatandaşlara bir kez daha Yüce Allah'tan rahmet dilediklerini ifade etti.

  Ekim ayı içerisinde kulübün büyüklüğüne ve camianın sağduyusuna bir kez daha şahit oldukları önemli bir divan genel kurulu yaşadıklarını kaydeden Şener, ''Bu kurula katılan ve görüşlerini dile getiren tüm üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yönetim kurulumuzun bugüne kadar olduğu gibi, bundan böyle de yapılan eleştirileri de dikkate alarak kulübümüz adına hizmete devam edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Bu medeni ortam bize yeni başarılar getirecektir'' ifadelerini kullandı.

  Sadri Şener, bordo-mavili kulübün sadece sportif anlamda değil, ekonomik bazda da önemli gelişmeler yaşadığını vurgulayarak, şu ifadeleri kullandı:

  ''Öncelikle borsa operasyonuyla elde ettiğimiz fayda, Trabzonspor'un geleceği açısından büyük önem taşımaktadır. Şampiyonlar Ligi girdilerimiz 30 milyon dolar seviyelerindedir. Turu geçersek bu rakam daha da yükselecektir. Bunların dışında sponsorluk ve TS Clup gelirlerimizde de önemli artışlar söz konusu. Bütün bu olumlu gelişmeler kulübümüzün marka değerinin her geçen süreçte devamlı yükseldiğinin en önemli göstergesidir.

  Artık her alanda zirvede olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şu anda iyi bir konumda olduğumuz doğrudur, ama daha iyi olmak için yoğun mesaiyi sürdürüyoruz. Sportif başarıyı daha üst seviyelere taşımak adına teknik heyetimizle koordineli bir çabanın içerisindeyiz. Camiamızın desteğiyle daha mutlu yarınlar inşa edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.''
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN